Opinie o Nas
Producenci

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

INFOLINIA

(58) 58 58 000

obłsuga sklepu
Pn-Pt: 09:00 - 17:00

 

GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Telefon internetowy - VoIP

Telefonia internetowa przeznaczona zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Platforma operatora działa w oparciu o Cloud computing („przetwarzanie w chmurze”), dzięki czemu wszystkie usługi dostępne są dla użytkownika z każdego miejsca na świecie, z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.


W ramach założonego konta VOIP można:


 

 

wykonywać darmowe połączenia wewnątrz sieci - w opcji dla firm, w ramach konta rozbudowanego do większej grupy użytkowników, można łączyć się między sobą za darmo po zdefiniowanych przez administratora numerach wewnętrznych.

   

dzwonić po niskich stawkach poza sieć - już od 7 groszy za minutę za połączenia krajowe stacjonarne / 24 groszy za minutę za połączenia komórkowe, tanie połączenia zagraniczne 

   

korzystać z zaawansowanych usług dodanych dla firm - Wirtualny Fax, Telekonferencje, Wirtualna Centralka, IVR, Call Center, Rejestrator Rozmów i wiele innych.

   

korzystać z rozmaitych rozwiązań sprzętowych - darmowe aplikacje na smartfona lub komputer, bramki dostępowe lub nowoczesne telefony VoIP wymagające do działania jedynie dostępu do sieci internetowej.

     

 


Telefonia internetowa dla domu oraz firmy. Dlaczego warto wypróbować?


*

 

darmowa rejestracja - zapłacisz jedynie za połączenia wychodzące. Doładowanie konta odbywa się poprzez system płatności elektronicznych w trybie PREPAID. Minimalna kwota doładowania to 5,00 zł. W przypadku kont firmowych do każdej płatności generowana jest faktura VAT w formie elektronicznej.

Koszt: 0,00 zł

 

konto użytkownika - zdalny dostęp online do konta z poziomu panelu klienta uruchamianego w dowolnej przeglądarce internetowej. Opłata za konto pobierana jest raz w miesiącu z dostępnych środków założonego konta PREPAID.

  numer  - nowy numer miejski z dowolnej strefy numeracyjnej lub dotychczasowy numer przeniesiony do FreecoNet. Opłata za numer pobierana jest raz w miesiącu z dostępnych środków założonego konta PREPAID.

Koszt: 0,74 zł/miesiąc 


Dodatkowo za darmo otrzymujesz usługi:  przekierowanie połączeń, poczta głosowa oraz biling online


 

Przenieś swój numer do telefonii VoIP.

Przenosząc numer od tradycyjnego operatora telekomunikacyjnego do telefonu internetowego możesz zachować swój dotychczasowy firmowy numer telefonu stacjonarnego.Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami pod numerem: (58) 58 58 000


 

 

Telefonia VoIP  - korzyści i zastosowania

Podstawowe korzyści telefonii internetowej oraz stosowane urządzenia VoIP.

 

Wdrożenie telefonii VoIP w firmie

Przykład wdrożenia telefonii VoIP dla małego biura z zastosowaniem telefonów IP.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl