Opinie o Nas
Producenci

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

INFOLINIA

(58) 58 58 000

obłsuga sklepu
Pn-Pt: 09:00 - 17:00

 

GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Sieci IP

Zintegrowane rozwiązania sieciowe firmy AVM dla użytkowników indywidualnych oraz małych firm. Opracowane przez AVM innowacyjne rozwiązania z rodziny FRITZ! to wysoka klasa produktów, które pozwalają w inteligentny sposób łączyć wszystkie urządzenia, od komputera po smartfon, w jedną sieć. Produkty z serii FRITZ!Box obsługują wiele technologii transferu danych (VDSL/ADSL, LTE, WLAN) jednocześnie umożliwiając integrację telefonii analogowej oraz VoIP. Najwyższe modele mogą również pełnić funkcję centrali telefonicznej i działać jako bazy do bezprzewodowych telefonów DECT. Prosta instalacja oraz wszechstronna funkcjonalność zaspokoją potrzeby zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników sieci.

 


AVM FRITZ! Kompleksowa sieć w domu i firmie


Portfolio produktów

 

 

 

Seria FRITZ!Box – wielofunkcyjne routery dla początkujących i zaawansowanych użytkowników sieci

 • Dzięki FRITZ!Box połączysz się z Internetem w ciągu paru sekund, bez konieczności skomplikowanej konfiguracji.
 • Do każdego standardu odpowiedni FRITZ!Box: VDSL, ADSL2+ jak również ADSL (Annex A i B)
 • Szybki WLAN N i Gigabitowy przełącznik LAN łączą komputery, tablety, smartfony z łączem szerokopasmowym oraz siecią domową
 • Zintegrowana zapora oraz indywidualne fabrycznie ustawione szyfrowanie sieci WLAN metodą WPA2
 • Może pełnić funkcję centrali telefonicznej z zaawansowanymi funkcjami dla telefonii analogowej i internetowej (do 10 różnych kont VoIP opartych na standardzie SIP)
 • Stacja bazowa DECT – możliwość zalogowania do 6 bezprzewodowych słuchawek
 • FRITZ!OS - innowacyjne oprogramowanie do współpracy z FRITZ!Box i realizacji potrzeb komunikacyjnych dotyczących internetu, telefonii i sieci. Wszystkimi funkcjami FRITZ!Box można wygodnie zarządzać za pomocą przeglądarki, również poza domem.
 • Dzięki FRITZ!App można korzystać z komfortu dodatkowych usług, np. dzwonić za pomocą FRITZ!App Fon poprzez FRITZ!Box
 • Tryb gościnnego dostępu do sieci WLAN umożliwia czasowe połączenie z Internetem np. dla odwiedzających
 • Regularne bezpłatne aktualizacje oprogramowania firmowego
 • 5 lat gwarancji producenta na wszystkie modele FRITZ!Box


Akcesoria    
    FRITZ!WLAN Repeater  urządzenia zwiększające zasięg każdej sieci WLAN. Możliwe podłączenie do praktycznie każdego gniazdka elektrycznego - żadne dodatkowe przewody czy specjalne uchwyty nie są potrzebne. Bezpieczny dzięki zintegrowanemu szyfrowaniu metodą WPA2. Szczególnie łatwa konfiguracja za pomocą funkcji WPS (Wi-Fi Protected Setup) - poprzez jedno kliknięcie lub przez asystenta w przeglądarce www.
   

FRITZ!Fon – telefon dopasowany do FRITZ!Box. Idealne uzupełnienie wszystkich modeli FRITZ!Box posiadających bazę DECT. Komfort i wysoka jakość dźwięku podczas rozmowy przez internet i linię stacjonarną. Dodatkowe zalety FRITZ!Fon to usługi internetowe jak poczta e-mail, odbiór radia internetowego, dostęp do kanałów informacji i multimediów w technologii RSS i podcastów.

   

FRITZ!Powerline – sieć domowa w każdym gniazdku elektrycznym. Dzięki FRITZ!Powerline stworzysz szybką i bezpieczną sieć komputerową na bazie istniejących przewodów linii elektrycznej. Wykorzystując domową instalację elektryczną uzyskasz sieć komputerową o prędkości nawet do 500 Mbit/s.


    FRITZ!WLAN USB Stick - łączy komputer z sieciami WLAN. Wygodnie połącz komputer PC lub laptop poprzez WLAN z siecią domową. Szczególnie prosta instalacja dzięki technologii Stick@Surf, ze wsparciem dla WPS, dzięki czemu automatycznie otrzymasz bezpieczne połączenie radiowe. Idealnie współpracuje z szybkim portem USB 2.0 oferując najwyższe bezpieczeństwo sieci WLAN (WPA2).
   

 


FRITZ!DECT - inteligentne gniazdko elektryczne dla sieci domowej. Ręcznie lub automatycznie zarządzaj urządzeniami podłączonymi do sieci elektrycznej w Twoim domu oraz mierz i zapisuj pobór prądu. Podłączenie do sieci domowej będzie bezpiecznie zaszyfrowane w sieci DECT. Prosta konfiguracja poprzez Fritz!Box i wygodne sterowanie za pomocą komputera PC, notebooka, smartfona lub tabletu - również z dala od domu przez internet. WKRÓTCE W SPRZEDAŻY
   

 

 

 

 

Porównanie urządzeń AVM Fritz! w języku polskim

Porównanie urządzeń AVM Fritz! w języku angielskim 

(więcej urządzeń)


AVM - firma AVM została założona w 1986 roku w Berlinie i jest obecnie jednym z dwóch wiodących producentów urządzeń sieciowych w Europie. Jest również liderem na największym europejskim rynku – w Niemczech - w którym posiada ponad 50% udziału. Innowacyjna linia routerów z serii FRITZ! otrzymała wiele nagród i wyróżnień (dowiedz się więcej...). Wszystkie produkty z rodziny FRITZ! są kompletnymi autorskimi rozwiązaniami producenta, zarówno od strony hardware, jak i software. AVM stale je udoskonala i wyposaża w nowe funkcjonalności udostępniane w postaci darmowego firmware dla użytkowników.

 

Gwarancja: 5 lat producenta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl