Opinie o Nas
Producenci

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

INFOLINIA

(58) 58 58 000

obłsuga sklepu
Pn-Pt: 09:00 - 17:00

 

GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Smart Home - inteligentny dom z urządzeniami FRITZ!

Wielofunkcyjny router FRITZ!Box to całodobowa centrala domowej sieci IP. W połączeniu z inteligentnymi gniazdkami FRITZ!DECT 200 i FRITZ!Powerline 546E można włączać i wyłączać dowolne urządzenia podłączane do sieci elektrycznej na wybranych przez użytkownika regułach przełączania. Następuje przy tym pomiar i zapis zużycia prądu w postaci raportu, dzięki czemu można łatwo sprawdzić które urządzenia w domu są energooszczędne. 

 

Inteligentne przełączanie przez Internet lub aplikację

Czy podczas urlopu lampa w pokoju dziennym ma się zapalać z przypadkową częstotliwością? Czy ekspres do kawy ma się uruchomić, kiedy jeszcze przewracasz się na drugi bok? Dzięki rozwiązaniu Smart Home nie stanowi to żadnego problemu.


Inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200

Jeśli przebywając poza domem, chcesz spontanicznie włączyć lub wyłączyć jakieś urządzenie domowe, należy skonfigurować usługę MyFRITZ! Dzięki temu można w każdej chwili uzyskać przez Internet dostęp do urządzenia FRITZ!Box i wprowadzić odpowiednie ustawienia. Na urządzeniach mobilnych możesz też skorzystać z aplikacji MyFRITZ!App.

Przełączanie wg harmonogramu

  • Przełączanie wg harmonogramu

W interfejsie użytkownika urządzenia FRITZ!Box znajduje się pozycja menu „Smart Home“. Tu możesz wprowadzić wszystkie ustawienia. Możesz na przykład ustalić, że ekspres do kawy włącza się w dni robocze o godzinie siódmej, a w soboty i niedziele dopiero o wpół do dziesiątej.


  • Praktyczne rozwiązanie podczas urlopu

Rozwiązanie stosowane przez wielu za pomocą często kłopotliwych w konfiguracji programatorów: przypadkowe przełączanie na czas dłuższej nieobecności. Inteligentne gniazdka firmy AVM pozwalają na wygodne ustawienie długości wyjazdu i częstotliwości przypadkowego włączania oświetlenia.

Przełączanie w zależności od pozycji słońca

 


  • Przełączanie w zależności od pozycji słońca

Przy przełączaniu urządzeń można też wykorzystać godzinę wschodu i zachodu słońca. Dzięki zintegrowanej funkcji Astro można automatycznie przełączać urządzenia o tej porze.

 


  • Na podstawie kalendarza Google

Przebywając poza domem, wystarczy wpisać termin „wł.“ w kalendarzu Google. Inteligentne produkty FRITZ! włączą o określonej godzinie podłączone w domu urządzenie. Tak samo działa funkcja wyłączania po wpisaniu w kalendarzu polecenia „wył.“.


Pomiar zużycia i oszczędność energii elektrycznej

Pomiar zużycia i oszczędność energii elektrycznej

Urządzenia FRITZ!DECT 200 i FRITZ!Powerline 546E mierzą i zapisują zużycie prądu przez podłączone urządzenia. W interfejsie użytkownika urządzenia FRITZ!Box można wyświetlić przejrzystą grafikę przedstawiającą zużycie energii. Znajdziesz tam szczegółowe informacje np. na temat mocy, stanu przełączenia czy zużycia. Na życzenie informacje te mogą być przesyłane również za pomocą usługi Push Mail.


Które urządzenie jest wyjątkowo oszczędne?

Czy lodówka zużywa zbyt dużo prądu? Czy opłaca się zainwestować w nową pralkę, która zużywa mniej prądu? Urządzenia Smart Home firmy AVM pozwalają idealnie zoptymalizować zużycie energii. Możesz zaoszczędzić, obniżając koszty zużycia energii elektrycznej i poprawić bilans emisji dwutlenku węgla.


Aplikacja MyFRITZ!App

MyFRITZ! umożliwia wygodny dostęp do routera FRITZ!Box poprzez smartfon lub tablet. Urządzenia systemu inteligentnego domu jak FRITZ!DECT 200 lub FRITZ!Powerline 546E mogą być za pomocą tej aplikacji zdalnie sterowane. Dodatkowo możliwa jest też zdalna analiza zebranych danych dotyczących zużycia prądu.


 

 


 

W ten sposób zmienisz dom w inteligentną przestrzeń

 

Urządzenia Fritz!Box - Edycja Polska


 

FRITZ!Box 7272 FRITZ!Box 7490 FRITZ!DECT 200 FRITZ!Powerline 546E
 

 

 firma AVM została założona w 1986 roku w Berlinie i jest obecnie jednym z dwóch wiodących producentów urządzeń sieciowych w Europie. Jest również liderem na największym europejskim rynku – w Niemczech - w którym posiada ponad 50% udziału. Innowacyjna linia routerów z serii FRITZ! otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Wszystkie produkty z rodziny FRITZ! są kompletnymi autorskimi rozwiązaniami producenta, zarówno od strony hardware, jak i software. AVM stale je udoskonala i wyposaża w nowe funkcjonalności udostępniane w postaci darmowego firmware dla użytkowników. Dowiedz się więcej...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl