Opinie o Nas

Producenci

Masz pytania?
Zadzwoń do nas


INFOLINIA


(58) 58 58 000

obsługa sklepu
Pn - Pt: 09:00 - 17:00

 


GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Obsługa płatności elektronicznych oraz kart kredytowych. Płatności elektroniczne obsługuje:

4IP - oficjalny partner Yealink

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Telefony konferencyjne

Komfortowa audiokonferencja wymaga przede wszystkim doskonałej jakości odbieranego dźwięku i możliwości rozmowy w czasie rzeczywistym. Zastosowana technologia full-duplex pozwala na jednoczesną transmisję i nadawanie dźwięku, dzięki czemu prowadzona konwersacja przebiega bez zakłóceń linii i efektu echa. Ważną rolę odgrywa także wbudowany, dookólny mikrofon, który odbiera głos rozmówcy z dowolnego miejsca salki konferencyjnej, przy jednoczesnej redukcji szumów otoczenia. Ponadto system ten przyczynia się do eliminacji konieczności podróży, co bezpośrednio wiąże się z ogólną oszczędnością czasu, redukcją kosztów oraz wzrostem wydajności pracy.

Telefony konferencyjne dostępne na rynku standardowo przeznaczone są do małych i średnich salek konferencyjnych do 30 m2. Nie tylko spełniają podstawowe wymogi doskonałej jakości dźwięku oraz współpracy z szeroko rozwiniętą infrastrukturą przesyłu danych, ale także dają możliwość rozbudowy systemu. Dodatkowe mikrofony pozwalają na wzrost ilości uczestników prowadzonej konferencji oraz zwiększają obszar zasięgu urządzenia, a karta SD umożliwia nagrywanie i przechowywanie realizowanych połączeń. Urządzenia te współpracują z różnymi terminalami. W zależności od wybranego modelu oraz potrzeb użytkowników można je podłączyć do linii miejskiej, sieci IP lub urządzeń GSM. Daje to szeroki wachlarz zastosowań oraz pozwala na dostosowanie wybranego zestawu do wykorzystywanej infrastruktury.


  • Sieć analogowa PSTN

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest wykorzystanie sieci analogowej (PSTN) i bezpośrednie podłączenie telefonu konferencyjnego do linii miejskiej. W tym przypadku działa on jak standardowy telefon stacjonarny, umożliwiający pełną kontrolę połączeń, jednakże rozmowa prowadzona jest wyłącznie w trybie głośnomówiącym.

  • Sieć IP

Inną opcję stanowi połączenie za pomocą sieci IP. Takie rozwiązanie pozwala na komunikację poprzez bezpośrednie podłączenie do sieci internetowej. Urządzenia w wersji IP pracują w standardzie SIP. Istnieje także możliwość prowadzenia rozmowy za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na PC - podłączenie USB z telefonem konferencyjnym. Inną możliwością prowadzenia konferencji w podłączeniu z komputerem są zestawy głośnomówiące.

  • Sieć GSM

Zwolennicy połączeń GSM mogą natomiast podłączyć swój telefon komórkowy z urządzeniem konferencyjnym za pomocą odpowiednio dobranego kabla przyłączeniowego lub sparować z nim telefon wykorzystując technologię Bluetooth. Niektóre dedykowane rozwiązania pozwalają na bezpośrednie połączenie karty SIM.

Nasze rekomendacje telefonów konferencyjnych


Dołącz do nas

 
   
Sklep internetowy Shoper.pl