Opinie o Nas

Producenci

Masz pytania?
Zadzwoń do nas


INFOLINIA


(58) 58 58 000

obsługa sklepu
Pn - Pt: 09:00 - 17:00

 


GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Obsługa płatności elektronicznych oraz kart kredytowych. Płatności elektroniczne obsługuje:

4IP - oficjalny partner Yealink

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kable trenerskie narzędziem wsparcia procesu szkoleniowego

Celem szkoleń wstępnych jest wprowadzenie pracownika na stanowisko pracy oraz przedstawienie mu standardów panujących w firmie. Na ten etap procesu adaptacyjnego składają się zazwyczaj szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia produktowe, czyli szkolenia przygotowujące do samodzielnej pracy na tzw. "słuchawce". Szkolenie i rozwój pracownika ułatwia monitorowanie pierwszych kroków (odsłuch i tzw. "on the job training") oraz cykliczny proces coachingowy.


Odsłuch

Jest jednym z działań wspierających adaptację i rozwój pracownika call center, działu handlowego czy konsultanta. Nagrywanie, odsłuchiwanie i ocena rozmów według przygotowanych kart coachingowych pozwala na dokładną analizę stylu pracy.


On the job training

To działanie szkoleniowe w czasie rzeczywistym, w trakcie pracy.  Trener dzięki specjalnemu kablowi trenerskiemu przysłuchuje się prowadzonym konwersacjom. Nie jest to jedynie bierne uczestnictwo. Dzięki specjalnemu przyciskowi- opcji “mute” może wyciszyć mikrofon pracownika, podpowiedzieć mu coś lub napisać na czacie, a następnie niezauważenie przywrócić konwersację z klientem.


Kabel trenerski

Każdy producent słuchawek do call center posiada w swojej ofercie odpowiednie kable trenerskie (szkoleniowe). Jak wygląda taki kabel i jak działa? W celu zrozumienia jego istoty najlepiej posłużyć się grafiką. Widać na niej, że kabel ten działa na zasadzie "trójnika” rozdzielającego kabel na dwie słuchawki - pracownika i trenera. Kabel końcowy można podłączać do telefonu lub komputera w zależności od tego z jakim sprzętem się pracuje.


kabel trenerski szkoleniowy - schemat podłączenia


Dołącz do nas

 
   
Sklep internetowy Shoper.pl