Opinie o Nas
Yealink CP960 nowy telefon konferencyjny IP - bezprzewodowe mikrofony i Android

Yealink prezentuje nowy telefon konferencyjny CP960 do średnich i dużych sal konferencyjnych.

Yealink CP960

 

Cechy produktu

  • Czysty dźwięk HD dla dużych sal konferencyjnych, gwarantowany przez głośnik Harman Kardon.Yealink partner
  • Duży zasięg do 20 m z potrójnego mikrofonu dookolnego i 2 mikrofonów bezprzewodowych.
  • Technologia wycinania zewnętrznego hałasu "Yealink Noise Proof".
  • Prosta i intuicyjna obsługa, dzięki systemowi Android na 5-calowym ekranie dotykowym.
  • 5-stronne konferencje VoIP/BT/USB z pokazaniem aktywnego mówiącego.
  • Wbudowany port USB i Bluetooth do obsługi telefonów komórkowych i komputerów.

 

Kasowanie niepotrzebnych dźwięków

CP960 posiada wbudowaną, opracowaną przez Yealink, technologię 'Noise Proof', która eliminuje zewnętrzne dźwięki podczas telekonferencji, jak np. pisanie na klawiaturze, szum klimatyzacji, szczebiotanie współpracowników. Funkcja ta pozwala na prowadzenie rozmów wyraźnych i pozbawionych rozpraszania. Yealink Noise Proof może nawet wyciszyć mikrofon kiedy rozmówca nic nie mówi i uruchomić go ponownie kiedy zostanie wykryty głos.

 

Na potrzeby dużych sal konferencyjnych

Telefon konferencyjny CP960 zbiera głos z 360° z 6 metrów. Zbieranie głosu, może być rozszerzone do 18 metrów poprzez podłączenie dwóch dodatkowych bezprzewodowych mikrofonów DECT. Za lokalną jakość dźwięku jest odpowiedzialny głośnik Harman Kardon.

dodatkowe mikrofony Yealink CP960

Wielostronne rozmowy

Użytkownicy telefonu CP960 będą również zadowoleni z możliwości prostego połączenia w jednym spotkaniu do 5 numerów VoIP - pomoże w tym tylko 1 przycisk! W rzeczywistości można zapraszać lub dołączać uczestników bez konieczności wstrzymywania lub przerwania bieżącej rozmowy. Co więcej, funkcja automatycznego wykrywania rozmówcy (Yealink Active Speaker) automatycznie wyświetli na telefonie informacje o użytkowniku, która aktualnie mówi.

 

Hybrydowe UC

Hybrydowe spotkania UC są niesamowicie łatwe w CP960. Wykorzystując telefon komórkowy lub softphone na PC, jak np Skype for Business, połączenia można kierować bezpośrednio do CP960 przez port USB lub Bluetooth. Ta funkcja może również posłużyć do dołączania do połączeń konferencyjnych osób z urządzeń mobilnych. Telefon konferencyjny posiada wbudowany Bluetooth i WiFi, system operacyjny Android oraz możliwość lokalnego nagrywania 100 h rozmów. Dodatkowo wyposażono go w gniazdo 3,5 mm umożliwiające podłączenie zewnętrznego nagłośnienia.

hybrydowe UC Yealink C960

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl