Opinie o Nas
Nagrywanie połączeń na telefon GSM

“ Ja człowiek rzetelny – u mnie słowo droższe pieniędzy” rzekłszy to  Kazimierz Pawlak w kultowej komedii “Sami Swoi” dał kolejnym pokoleniom bardziej swojskie określenie porozumienia zwanego "gentleman agreement"Pawlak pewnie nie zdawał sobie sprawy, ile razy kwestia ta “przypieczętuje” umowy na słowo i jak często stanie się przyczyną nieporozumień czy zwykłych oszustw.

Rosnące zapotrzebowanie na prawników biznesowych jest najlepszym dowodem, że czasy, gdy rycerskie “słowo honoru” było gwarantem dotrzymania przez obie strony umowy odchodzą w zapomnienie. I możemy kłaść to na karb upadku obyczajów, ślepego konsumpcjonizmu, czy otwarciu na odrębno kulturowe rynki - wniosek jest prosty, aby z sukcesem funkcjonować w świecie biznesu ( a może w ogóle w świecie) na potwierdzenie zawieranych umów trzeba mieć tzw “podkładkę”. W pracy przeciętnego człowieka najczęściej takie zabezpieczenie stanowią podpisane przez obie strony umowy lub wymieniane e-maile. Coraz częściej, z uwagi na stale przyspieszające tempo pracy, zawieramy jednak ważne umowy przez telefon. Tu już o “podkładkę“ trudniej. Z pomocą jednak przychodzą nam proste w obsłudze rozwiązania technologiczne i prawo, które pod pewnymi warunkami pozwala na nagrywanie rozmów.

W naszej ofercie mamy dla Państwa telefon GSM z możliwością nagrywania rozmów na kartę SD oraz podpięcia słuchawek nagłownych. Mobicom FWP379HS BUSINESS może być zaprogramowany pod wirtualne centralki GSM operatorów T-MOBILE, PLUS i ORANGE dzięki czemu będziemy mogli swobodnie transferować połączenia bez wpisywania prefixów. Telefon ten może być również dobrą inwestycją pod nadchodzącą nowelizację ustawy o ochronie danych osobowych 25 maja 2018 roku.

Nagrywanie połączeń - rejestrator specyfikacja

  • Nagrywanie na pamięć wewnętrzną (66 MB) lub kartę SD (kupowane osobno)
  • 3 formaty zapisu od największej do najmniejszej kompresji: .amr .mp3 .wav
  • Zapis pliku z nagraniem w postaci opisu: data / godzina / numer telefonu
  • Nagrywanie wszystkich połączeń automatycznie lub wybranych rozmów poprzez wciśnięcie przycisku podczas rozmowy

Mobicom FWP379HS BUSINESS

Zobacz artykuł na temat przenoszenia numerów stacjonarnych na kartę SIM do usługi GSM:  Numer stacjonarny w komórce

Zobacz także artykuł na temat wirtualnych centrali GSM: Wirtualna centrala GSM - przegląd ofert

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl