Opinie o Nas

Producenci

Masz pytania?
Zadzwoń do nas


INFOLINIA


(58) 58 58 000

obsługa sklepu
Pn - Pt: 09:00 - 17:00

 


GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Obsługa płatności elektronicznych oraz kart kredytowych. Płatności elektroniczne obsługuje:

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
czujniki
209
PLN
FIBARO Door / Window Sensor (Black)

FIBARO Door / Window Sensor (Black)

Wysyłka:
48 godzin
Kod produktu:

FGK-103 ZW5

FIBARO
(Ilość ocen: 0)
Cena: 209,00 zł
Cena netto: 169,92 zł
szt.
 • zapytaj o produkt
 • poleć znajomemu
 • dodaj do przechowalni
 • dodaj opinię
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Produkty powiązane
 • Pliki do pobrania

FIBARO Door / Window Sensor (Black)

magnetyczny czujnik otwarcia drzwi / okien

FIBARO Door/Window Sensor  jest zasilanym bateryjnie czujnikiem kontaktronowym. Wykorzystanie standardu Z-Wave zapewnia kompatybilność z systemem FIBARO. Czujnik rozszerza możliwości systemu o detekcję otwarcia drzwi, okien i bram garażowych. Jest wykorzystywany w automatycznym sterowaniu oświetleniem, kontroli dostępu i systemach ochrony mienia.

Może być wykorzystywany do tworzenia scen świetlnych, w systemach bezpieczeństwa, systemach nadzoru oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest informacja o otwarciu lub zamknięciu drzwi, okna, bramy garażowej, itd. Wykrycie otwarcia odbywa się poprzez oddzielenie od siebie czujnika i elementu magnetycznego. Dodatkowo moduł obsługuje jeden przewodowy czujnik temperatury DS18B20 oraz posiada wejście bezpotencjałowe.

Najważniejsze cechy produktu

 • monitorowanie otwarcia drzwi, okien, bram garażowych i przesuwnych
 • automatyczne sterowanie światłem
 • kontrola scenariuszy scen – umożliwia wyzwalanie scen
 • możliwość podłączenia czujnika temperatury
 • zasilanie niezwykle wytrzymałą baterią


Czujnik binarny

Z FIBARO Door/Window Sensorem można zintegrować dowolny czujnik z wyjściami binarnymi, czujnik ruchu, czujnik zalania, czujnik systemu alarmowego itp. Sensor posiada jedno wyjście bezpotencjałowe. Stan wejścia można modyfikować przez podanie na niego sygnału GND. Jeśli Door/Window Sensor wykorzystano jako czujnik binarny, nie należy instalować magnesu.


Czujnik temperatury

Door/Window Sensor współpracuje z czujnikiem temperatury DS18B20 (sprzedawany osobno) po zainstalowaniu na wejściach Sensora i dodaniu do systemu FIBARO. Umieść trzy przewody czujnika w wejściach i dokręć śrubami. Czujnik temperatury można zainstalować w dowolnym miejscu. Po odpowiednim zabezpieczeniu można z niego korzystać nawet w warunkach dużej wilgotności, pod wodą, zalanego cementem lub umieszczonego pod podłogą.


Przełączki scen

Do Door/Window Sensora można podłączyć przycisk, który uczyni z niego w pełni bezprzewodowy i zasilany z baterii przełącznik pozwalający na kontrolowanie wielu urządzeń. Taki przełącznik może zostać wykorzystany do uruchamianie wcześniej zaprogramowanych scen. W prosty sposób podłącz tradycyjny przełącznik światła lub sensor binarny do odpowiednich wejść FIBARO Door/Window Sensor i zaprogramuj aktywację wybranej sceny. W ten bardzo szybki sposób będziesz w stanie stworzyć bezprzewodowy, bateryjny przełącznik umożliwiający kontrolowanie wielu urządzeń w Twoim domu.


Dane techniczne

 • Zasilanie: Bateria typu ER14250 ½ AA 3,6V DC
 • Ilość wejść: 1 wejście bezpotencjałowe (IN)
 • Zgodność z dyrektywami UE: R&TTE 1999/5/WE; LVD 2006/95/WE; EMC 2004/108/WE; RoHS2 2011/65/UE
 • Ilość obsługiwanych czujników temperatury: 1 czujnik typu DS18B20
 • Protokół radiowy: Z-Wave
 • Częstotliwość radiowa: 868,4 MHz EU; 908,4 MHz US; 921,4 MHz ANZ; 869,2 MHz RU;
 • Zasięg: do 30 m w budynkach (w zależności od materiałów budowlanych, układu i konstrukcji budynku oraz ukształtowania terenu)
 • Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 76 x 17 x 19 mm

 FIBARO Door / Window Sensor 7 kolorów

Dla właściwego działania elementów systemu FIBARO niezbędne są

 • urządzenie mobilne - smartfon lub tablet (Android lub iOS) lub komputer,
 • centrala FIBARO Home Center Light lub Home Center 2 - serce systemu, komunikujące się z poszczególnymi elementami wykonawczy mi i czujnikami FIBARO

 

FIBARO Door / Window Sensor (White) FIBARO Door / Window Sensor (White)

Bezprzewodowy zasilany bakteryjnie, magnetyczny czujnik otwarcia drzwi / okien, w kolorze "White". Może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie jest potrzebna informacja o otwarciu drzwi, okna, bramy garażowej, rolety, etc, w rożnego rodzaju scenach oraz w systemach nadzoru i bezpieczeństwa.

 

Cena: 209,00 zł

FIBARO Door / Window Sensor (Silver) FIBARO Door / Window Sensor (Silver)

Bezprzewodowy zasilany bakteryjnie, magnetyczny czujnik otwarcia drzwi / okien, w kolorze "Silver". Może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie jest potrzebna informacja o otwarciu drzwi, okna, bramy garażowej, rolety, etc, w rożnego rodzaju scenach oraz w systemach nadzoru i bezpieczeństwa.

 

Cena: 209,00 zł

FIBARO Door / Window Sensor (Pearl Powder) FIBARO Door / Window Sensor (Pearl Powder)

Bezprzewodowy zasilany bakteryjnie, magnetyczny czujnik otwarcia drzwi / okien, w kolorze "Pearl Powder". Może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie jest potrzebna informacja o otwarciu drzwi, okna, bramy garażowej, rolety, etc, w rożnego rodzaju scenach oraz w systemach nadzoru i bezpieczeństwa.

 

Cena: 209,00 zł

FIBARO Door / Window Sensor (Cappuccino) FIBARO Door / Window Sensor (Cappuccino)

Bezprzewodowy zasilany bakteryjnie, magnetyczny czujnik otwarcia drzwi / okien, w kolorze "Cappuccino". Może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie jest potrzebna informacja o otwarciu drzwi, okna, bramy garażowej, rolety, etc, w rożnego rodzaju scenach oraz w systemach nadzoru i bezpieczeństwa.

 

Cena: 209,00 zł

FIBARO Door / Window Sensor (Truffle Surprise) FIBARO Door / Window Sensor (Truffle Surprise)

Bezprzewodowy zasilany bakteryjnie, magnetyczny czujnik otwarcia drzwi / okien, w kolorze "Truffle Surprise". Może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie jest potrzebna informacja o otwarciu drzwi, okna, bramy garażowej, rolety, etc, w rożnego rodzaju scenach oraz w systemach nadzoru i bezpieczeństwa.

 

Cena: 209,00 zł

FIBARO Door / Window Sensor (Dark Chocolate) FIBARO Door / Window Sensor (Dark Chocolate)

Bezprzewodowy zasilany bakteryjnie, magnetyczny czujnik otwarcia drzwi / okien, w kolorze "Dark Chocolate". Może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie jest potrzebna informacja o otwarciu drzwi, okna, bramy garażowej, rolety, etc, w rożnego rodzaju scenach oraz w systemach nadzoru i bezpieczeństwa.

 

Cena: 209,00 zł

FIBARO Flood Sensor FIBARO Flood Sensor

Czujnik zalania z wbudowanym czujnikiem temperatury. Zwiększone bezpieczeństwo i komfort dzięki unikalnemu projektowi trudno zatapialnej obudowy i bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania. Dodatkowe zabezpieczenie przed pożarem, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury.

 

Cena: 249,00 zł

FIBARO Motion Sensor FIBARO Motion Sensor

Czujnik ruchu z wbudowanym czujnikiem temperatury, czujnikiem natężenia światła oraz akcelerometrem. Konstrukcja umożliwia łatwy montaż. Posiada zabezpieczenie antysabotażowe.

 

Cena: 239,00 zł

FIBARO Smoke Sensor FIBARO Smoke Sensor

Optyczny czujnik dymu chroniący przed skutkami pożaru. Zwiększone bezpieczeństwo i komfort dzięki unikalnemu projektowi obudowy i bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania. Dodatkowe zabezpieczenie przed pożarem dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury.

 

Cena: 269,00 zł

Dołącz do nas

 
   

Artykuły

Nagrywanie połączeń na telefon GSM

W naszej ofercie mamy dla Państwa telefon GSM z możliwością nagrywania rozmów na kartę SD oraz podpięcia słuchawek nagłownych. Telefon Mobicom FWP379HS BUSINESS może być zaprogramowany pod wirtualne centralki GSM operatorów T-MOBILE, PLUS i ORANGE...


więcej »

Nic nie zastąpi rozmowy...

Czy wiesz że aż 94 % użytkowników korzystających z internetu przez smartfon po znalezieniu szukanego biznesu w Internecie kontaktuje się z nim telefonicznie? Dobrze prosperujące firmy zdają sobie sprawę z konieczności inwestowania w wysokiej jakości Call Center...

więcej »

Parametry słuchawek Call Center. Jak je rozczytywać?

Lista najważniejszych parametrów na jakie parametry należy zwrócić uwagę przy wyborze słuchawek, czyli jak porównywać słuchawki do Call Center.

więcej »

Dlaczego i kiedy nakładamy osłonę na mikrofon?

Osłona na mikrofon jest ważnym elementem użyteczności słuchawek. Każdy z nas ma inną dynamikę głosu, a co za tym idzie inne natężenie fal dźwiękowych które trafiają na membranę mikrofonu. Warto zatem zapoznać się z czym pomoże nam zwykła gąbka na mikrofon.

więcej »

Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia

Jak działa redukcja szumów w słuchawkach? W pracy Call Center dwa podstawowe pytania jakie musimy sobie postawić to: 1. Czy klient będzie mnie wyraźnie słyszał bez zakłóceń z zewnątrz? 2. Czy ja będę potrafił skupić się na rozmowie z klientem w panujących warunkach? 

więcej »

Najlepszy sprzedawca słuchawek AxTel pośród sklepów internetowych

Zostaliśmy wyróżnieni! Drodzy Klienci, z dumą informujemy, że nasz Sklep został uznany za najlepszego internetowego sprzedawcę słuchawek AxTel przez ich producenta- firmę Axium. 

więcej »

Sklep internetowy Shoper.pl