Opinie o Nas

Producenci

Masz pytania?
Zadzwoń do nas


INFOLINIA


(58) 58 58 000

obsługa sklepu
Pn - Pt: 09:00 - 17:00

 


GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Obsługa płatności elektronicznych oraz kart kredytowych. Płatności elektroniczne obsługuje:

4IP - oficjalny partner Yealink

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Konferencje


Telefony konferencyjne

Telefon konferencyjny to specjalny typ telefonu umożliwiający tworzenie wieloosobowych konferencji zarówno w domowym biurze, jak i w dużej sali konferencyjnej, zachowując przy tym nieskazitelną jakość dźwięku.

Istnieje bogata gama telefonów konferencyjnych, dostępnych dla wielu różnych technologii linii telefonicznych. Telefony konferencyjne są dostępne do użytku z liniami analogowymi, ISDN i VoIP, są też telefony przeznaczone dla konkretnych systemów telefonicznych. Dostępne są również bezprzewodowe telefony konferencyjne, które komunikują się za pośrednictwem DECT i Wifi.

przejdź do artykułu


Zestawy głośnomówiące

Biurowe zestawy głośnomówiące do komputera umożliwiają transmisję krystalicznie czystego głosu w salach konferencyjnych poprzez aplikacje systemowe CISCO, Avaya, Skype for Business lub innego typu dedykowane oprogramowanie (Unified Communication) oraz w sytuacji mini konferencji (3-4 osoby) poprzez parowanie za pomocą Bluetooth lub bezpośrednie podłączenie zestawu do telefonu komórkowego. Istnieją również zestawy, które można rozbudowywać szeregowo, zwiększając tym samym liczbę uczestników konferencji.

przejdź do artykułu

Efektywna komunikacja to podstawa dobrego zarządzania przedsiębiorstwem. Współczesna wymiana informacji pomiędzy pracownikami nie sprowadza się już tylko do rozmów telefonicznych, e-maili, intranetu czy innych komunikatorów. Rozwój technologiczny w ramach potrzeby teleobecności (telepresence) dostarcza nam coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań pozwalających sprawiać wrażenie, że osoba postrzegana jako obecna w danym miejscu jest faktycznie gdzie indziej.


Wideokonferencje

Wideokonferencja jest interaktywną formą telekomunikacji multimedialnej polegającą na przesyłaniu z dużą prędkością obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym pomiędzy różnymi lokalizacjami. W zależności od potrzeb, warunków i możliwości finansowych można wybrać odpowiednie rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji. Gotowe zestawy składają się z kodeka, kamery, mikrofonu oraz opcjonalnie - dedykowanego telefonu. Przy połączeniu powyżej 2 uczestników (lokalizacji) niezbędnym elementem jest mostek wideokonferencyjny.

przejdź do artykułu

Dołącz do nas

 
   
Sklep internetowy Shoper.pl