Opinie o Nas

Click to call +48 58 58 58 000

Producenci

Kontakt

Adres korespondencyjny:

ul. Tomasza Nocznickiego 8 lok.3 81-454 Gdynia

NIP: 9581666112

REGON: 222106442

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

Infolinia: +48 58 58 58 000

E-mail: sklep@4ip.pl

Obsługa sklepu
Pn-Pt: 09:00 - 17:00

GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

 

Słuchawki do telefonu

W każdym biurze prowadzenie rozmów telefonicznych to czynność powtarzająca się wielokrotnie w ciągu każdego dnia. Problem pojawia się w momencie, gdy pracownik oprócz dialogu z rozmówcą musi wykonać szereg innych czynności, takich jak obsługa komputera, czy wykorzystanie materiałów pomocniczych. Jest to dość uciążliwe, jeśli jedna ręka podtrzymuje słuchawkę telefoniczną. Niewątpliwie najlepsze rozwiązanie tej sytuacji stanowi wyposażenie każdego stanowiska w odpowiednie słuchawki do telefonu.

 


Szeroka gama dostępnych na rynku produktów umożliwia wybór słuchawek przewodowych, bezprzewodowych, jak i słuchawek działających przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. Dostępne są również wersje na jedno oraz dwoje uszu, dzięki czemu każdy użytkownik może zdecydować się na model spełniający jego indywidualne preferencje. Wybierając słuchawki do telefonu należy jednak zwrócić uwagę nie tylko na osobisty komfort ich noszenia, ale także na kilka ważnych czynników technicznych mających wpływ na poziom zadowolenia płynący z dalszego użytkowania danego produktu.  

 


Przed zakupem słuchawek powinno się określić specyfikę pracy przy telefonie. W przypadku ich częstej eksploatacji niezbędne będą sluchawki do telefonu o odpowiedniej konstrukcji, zwiększającej ich wydajność i wytrzymałość. Wysokie natężenie hałasu w pomieszczeniu wymaga natomiast doboru słuchawek zapewniających m.in. redukcję szumów otoczenia oraz ochronę słuchu pracownika. Ponadto w zależności od przeznaczenia danego produktu należy także pamiętać, że telefony stacjonarne, komórkowe oraz smatphony różnią się między sobą gniazdem przyłączeniowym, które współpracuje z konkretnym terminalem końcowym. Dlatego podczas zakupu słuchawek niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego kabla przyłączeniowego, zapewniającego prawidłową współpracę całego zestawu.

 


Słuchawki do telefonu dedykowane są przede wszystkim pracownikom biurowym, mającym bezpośredni kontakt z klientem. Doskonale sprawdzą się w każdej firmie zajmującej się telemarketingiem bądź obsługą klienta. Jednak zalety słuchawek docenią także użytkownicy indywidualni, którzy wysoko cenią sobie komfort rozmowy telefonicznej we własnym domu

 


Polecane słuchawki do telefonów stacjonarnych


 

AxTel M2 Comfort duo NC Shennheiser SC 260 Plantronics HW261N Jabra GN2100 duo NC
 AxTel M2 Comfort duo NC Shennheiser SC 260 Plantronics HW261N Jabra GN2100 duo NC

 

W ofercie znajdują się również kable przyłączeniowe na PC, telefon komórkowy oraz tzw. kable trenerskie umożliwiające podłączenie dwóch zestawów słuchawek do telefonu w celach szkoleniowych. 


zobacz pełną ofertę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl