Opinie o Nas

Click to call +48 58 58 58 000

Producenci

Kontakt

Adres korespondencyjny:

ul. Tomasza Nocznickiego 8 lok.3 81-454 Gdynia

NIP: 9581666112

REGON: 222106442

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

Infolinia: +48 58 58 58 000

E-mail: sklep@4ip.pl

Obsługa sklepu
Pn-Pt: 09:00 - 17:00

GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

 

Słuchawki z mikrofonem

Rozmowa telefoniczna przy jednoczesnej obsłudze komputera, bądź wykonywaniu innych czynności wymaga znacznej swobody ruchu. Niestety krótki kabel słuchawki telefonicznej oraz konieczność utrzymania jej przy uchu sprawia, iż prowadzenie konwersacji jest niewygodne i męczące. W tej sytuacji swoje zastosowanie znajdą słuchawki z mikrofonem, które nie tylko oswobodzą ręce użytkownika, ale także zwiększą jego komfort.


W takich słuchawkach mikrofon zazwyczaj znajduje się na regulowanym, sztywnym wysięgniku i jest wyposażony w funkcję redukcji szumu. Dzięki temu możliwa jest swobodna rozmowa w pomieszczeniach o wysokim natężeniu hałasu z zachowaniem znakomitej jakości dźwięku. Zastosowane przez producentów nowoczesne technologie, zapewniają także ochronę słuchu przed nagłymi i niepożądanymi skokami akustycznymi, przekraczającymi dopuszczalne normy. Dodatkowo wersja na jedno lub dwoje uszu pozwala na dobór odpowiedniego modelu, w zależności od indywidualnych potrzeb. 


Wśród wielu rodzajów słuchawek można odnaleźć takie, które łączą się z innymi urządzeniami za pośrednictwem kabla. Przewodowe słuchawki z mikrofonem zakończone są różnymi  złączami, np. „szybkozłączka”, złącze mini/micro jack, czy USB. W celu ich poprawnego podłączenia do wybranego urządzenia bazowego należy wybrać odpowiedni kabel przyłączeniowy, gdyż wszystkie telefony stacjonarne, komórkowe, smartphony, czy komputery wyposażone są w różne gniazda przyłączeniowe. Jest to jednak czynnik, od którego zależy prawidłowa współpraca całego zestawu. Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe, umożliwiają natomiast prowadzenie rozmowy z każdego miejsca, w którym aktualnie znajduje się użytkownik.


Sluchawki z mikrofonem to niewątpliwie niezbędne wyposażenie każdego biura i Call Center, w którym pracownicy zajmują się doradztwem biznesowym, obsługą klienta czy telemarketingiem. Wygoda oraz wysoka jakość prowadzonych rozmów sprawia, iż jest to także produkt cieszący się zainteresowaniem wielu użytkowników indywidualnych.

 


Polecane słuchawki z mikrofonem do telefonów stacjonarnych


 

AxTel M2 Comfort duo NC Shennheiser SC 260 Plantronics HW261N Jabra GN2100 duo NC
AxTel M2 Comfort duo NC Shennheiser SC 260 Plantronics HW261N Jabra GN2100 duo NC

 

W ofercie znajdują się również przejściówki do PC oraz tzw. kable trenerskie umożliwiające podłączenie dwóch zestawów słuchawek do telefonu w celach szkoleniowych.


zobacz pełną ofertę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl