Opinie o Nas

Click to call +48 58 58 58 000

Producenci

Kontakt

Adres korespondencyjny:

ul. Tomasza Nocznickiego 8 lok.3 81-454 Gdynia

NIP: 9581666112

REGON: 222106442

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

Infolinia: +48 58 58 58 000

E-mail: sklep@4ip.pl

Obsługa sklepu
Pn-Pt: 09:00 - 17:00

GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

 

Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe

Chcąc cieszyć się nieograniczoną swobodą prowadzenia rozmowy telefonicznej przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości dźwięku, niewątpliwie należy zapoznać się z możliwościami jakie oferują słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe.


Spośród wielu dostępnych na rynku produktów każdy użytkownik może wybrać słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe odpowiadające jego indywidualnym zapotrzebowaniom. W zależności od ich przeznaczenia dostępne są słuchawki z własną bazą DECT, współpracujące z telefonem stacjonarnym lub komputerem oraz słuchawki DECT, które po rejestracji w innej stacji bazowej tworzą kompatybilny zestaw z danym telefonem bezprzewodowym. Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth możliwa jest także synchronizacja słuchawek z telefonami komórkowymi oraz smartpfonami.  Ponadto wybrane produkty występują w wersji do integracji z Microsoft Lync.


Bezprzewodowe słuchawki wyposażone są w wiele innowacyjnych funkcji. Mikrofony z redukcją szumów otoczenia umożliwiają prowadzenie konwersacji w pomieszczeniach o różnym natężeniu hałasu. Zastosowane technologie zapewniają także ochronę słuchu przed nagłymi i niepożądanymi skokami akustycznymi. Nie tylko zwiększa to komfort użytkownika, ale także redukuje jego zmęczenie. Wysoka jakość dźwięku oraz duży zasięg słuchawek zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Dostępne modele na jedno lub dwoje uszu dodatkowo pozwalają na dostosowanie słuchawek do własnych potrzeb.


Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe przeznaczone są dla wszystkich osób będących w ciągłym ruchu, wykonujących w trakcie rozmowy szereg innych czynności. Produkty te bez wątpienia doskonale sprawdzą się w pracy biurowej i mobilnej, podczas prowadzenia telekonferencji, a także przy obsłudze wielu terminali telefonicznych.

 


Polecane bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem


 

Plantronics C65 Plantronics SC510s Plantronics Savi W420 Sennheiser DW 10
 Plantronics C65 Plantronics CS510 Plantronics Savi W420 Sennheiser DW 10

 

Do telefonów stacjonarnych zalecane jest wykorzystanie podnośnika Plantronics HL10 lub Sennheiser HSL10, który umożliwia zdalne odebranie rozmowy poprzez uniesienie słuchawki telefonicznej. 
 
 
 
 
 

zobacz pełną ofertę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl