4IP.pl

Click to call +48 58 58 58 000

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DHL) już od 1 000,00 zł.

Kontakt

Adres korespondencyjny:

ul. Stryjska 24 lok.15 (budynek FOTA S.A.) 81-506 Gdynia

NIP: 9581666112

REGON: 222106442

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

Infolinia: +48 58 58 58 000

E-mail: sklep@4ip.pl

Obsługa sklepu
Pn-Pt: 09:00 - 17:00

GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ POMOCY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

 

Zestawy konferencyjne - sprzęt do telekonferencjiUrządzenia do prowadzenia audiokonferencji podłączane do komputera przez USB bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników:

  • zestawy osobiste - do mini konferencji na użytek indywidualny w biurze lub podróży,
  • zestawy biurowe - do salek konferencyjnych dla większej ilości osób w pomieszczeniu,
  • zestawy z kamerą USB - do prowadzenia wideokonferencji przy użyciu dowolnej aplikacji kolaboracyjnej Skype for Business, Microsoft Teams, Webex etc.

Yealink VC200 zestaw do wideokonferencji z kodekiem ALL-IN-ONE

Yealink VC200 zestaw do wideokonferencji z kodekiem ALL-IN-ONE
Yealink VC200 zestaw do wideokonferencji z kodekiem ALL-IN-ONE

Zestaw do wideokonferencji w komplecie z kamerą, mikrofonem i kodekiem | Idealny dla 6 osób w pomieszczeniu | 6 wbudowanych mikrofonów kierunkowych o zasięgu do 3.5 metra | Moduł do bezprzewodowej prezentacji + pilot | Kamera auto-focus 4K z 4x zoomem cyfrowym, pole widzenia 103° .

Wysyłka: 3 dni

Cena: 8 992,00 zł (netto: 7 310,57 zł )
szt.

Yealink CP900 bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth USB (adapter)

Yealink CP900 bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth USB (adapter)
Yealink CP900 bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth USB (adapter)

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący do współpracy z komputerem i telefonem komórkowym | Konferencja do 4 osób | Podłączenie: złącze USB / Bluetooth | Współpraca z Skype for Business | 360-stopniowy mikrofon z redukcją szumów | Redukcja echa | Cyfrowe przetwarzanie sygnału DSP | Maksymalny czas rozmów na akumulatorze do 12 godzin.

Bluetooth  podłączenie USB

Wysyłka: 24 godziny

Cena: 930,00 zł (netto: 756,10 zł )
szt.

Yealink VC500 zestaw do wideokonferencji z kodekiem

Yealink VC500 zestaw do wideokonferencji z kodekiem
Yealink VC500 zestaw do wideokonferencji z kodekiem

Zestaw do wideokonferencji w komplecie z kamerą, kodekiem i dwoma bezprzewodowymi mikrofonami | Idealny dla małych i średnich pomieszczeń | 2 bezprzewodowe mikrofony o zasięgu do 3 metrów | pilot | Kamera PTZ auto-focus z 5x zoomem optycznym, pole widzenia 83° .

Wysyłka: 3 dni

Cena: 19 900,00 zł (netto: 16 178,86 zł )
szt.

Komunikacja odgrywa kluczową rolę w wielu aspektach związanych z życiem firmy. Właśnie dlatego, zwłaszcza obecne, w trakcie pandemii, możliwość prowadzenia rozmów na odległość jest tak istotna. Z tego względu zestawy konferencyjne stanowią niezbędny element wyposażenia niemal każdej firmy. Oferowany sprzęt będzie przydatny zawsze, gdy planowane jest grupowe spotkanie online. Umożliwia organizację np. wirtualnych spotkań, szkoleń, burz mózgów czy dyskusji.

Jeśli chcesz, by Twoi słuchacze bez problemu zrozumieli wszystko, co do nich mówisz, musisz zadbać o jakość połączenia. Żeby osiągnąć ten cel warto wyposażyć swoją firmę w profesjonalny sprzęt, taki jak słuchawki z mikrofonem, głośniki konferencyjne czy bezprzewodowe ze zestawy głośnomówiące z kamerą USB.

Szukasz sprawdzonego sprzętu, który zapewni możliwość prowadzenia komfortowych rozmów w grupie? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem! Jeśli nie wiesz co wybrać, zachęcamy do kontaktu z infolinią. Nasi pracownicy chętnie służą fachowymi poradami i pomagają w doborze konkretnych urządzeń.

Zestawy konferencyjne

Telekonferencja to skuteczny sposób na przeprowadzanie grupowych spotkań online, omawianie projektów i prowadzenie dyskusji, bez konieczności odbywania w tym celu podróży służbowych. Niezbędny do tego jest profesjonalny zestaw konferencyjny, umożliwiający bezpośrednią transmisję dźwięku, a co za tym idzie – sprawne i wygodne prowadzenie rozmów zdalnych, również w przypadku większej liczby osób. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić gotowy zestaw głośnomówiący do biura czy urządzenie przenośne, w naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości sprzęt do telekonferencji, który zapewni Ci znakomitą jakość dźwięku, a w konsekwencji niczym niezakłóconą komunikację z klientami.

Oferujemy:

  • konferencyjne zestawy głośnomówiące – z dedykowanymi aplikacjami na komputer, przeznaczone do użytku biurowego i prowadzenia rozmów konferencyjnych,

  • bezprzewodowe zestawy głośnomówiące – przeznaczone na użytek indywidualny w biurze lub podróży, do przeprowadzania mini audiokonferencji,

  • zestawy do wideokonferencji z kamerą USB – przy użyciu dowolnej aplikacji kolaboracyjnej (Skype for Business, Webex czy Microsoft Teams), a także popularnych komunikatorów (Google Hangouts, Skype, FaceTime).

Sprzęt do telekonferencji

Zestaw do telekonferencji należy dopasować do wielkości pomieszczenia, w którym będzie używany. Od tego zależy moc, jaką powinien mieć głośnik, a także możliwość podłączania dodatkowego sprzętu (np. mikrofonów peryferyjnych). Jeżeli poszukujesz sprzętu, który chcesz na ten moment używać w niewielkiej sali i przy małej liczbie osób, upewnij się, że wybrany przez Ciebie zestaw głośnomówiący do telekonferencji będzie można w przyszłości rozbudować. Potrzebujesz wskazówki? Zgłoś się do nas! Pomożemy w wyborze najlepszego sprzętu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl